تائید
فروش مسکونیآپارتمانمیرداماد 124 متر/ نوسازی شده/ 2 جهت نور

میرداماد 124 متر/ نوسازی شده/ 2 جهت نور

2 سال پیش در تهران

متراژ
124
ساخت
1372
قیمت کل
14٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬548٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
میرداماد شمال 124 متر / 2 خواب

فرعی تاپ میرداماد/ 2 نبش

4 طبقه 4 واحدی/ طبقه 3

2 جهت نور/ خوش نقشه

صفر تا صد بازسازی شده

ورودی از لابی

سرایدار مقیم
_______________________________________
☆ به قیمت رسیده ( فروشنده واقعی واقعی )

مشاور شما
سبحان