تائید
فروش مسکونیآپارتمانمیرداماد/ظفر/90مترطبقه آخر/نوسازی شده/ویو شمال

میرداماد/ظفر/90مترطبقه آخر/نوسازی شده/ویو شمال

6 روز پیش در میرداماد

متراژ
90
ساخت
1389
قیمت کل
‏26,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏288,888,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خالق زیبایی

خاصترین فایل منطقه رو بازدید کنید

⬅️ مشاور تخصصی منطقه در حوزه امور ملکی
⬅️ بهترین ها را از ما بخواهید
..................................................................
⬅️ 90متر 2 خواب / فول نوسازی شده
⬅️ ظفر گوی آبادی تاپ لوکیشن منطقه
⬅️ ویو سر درختی و مشجر / سند آماده
⬅️ 4 طبقه تکواحدی / طبقه آخر 2واحدی
⬅️ متریال بینظیر و خاص و تک در منطقه
⬅️ قیمت سرمایه گذاری
⬅️ نور و نقشه عالی /بالکن بزرگ
⬅️ پنجره های قدی غرق نور
⬅️ بدون دیوار مشترک
⬅️ منطقه اصیل نشین + 2 جهت نور فوق العاده
⬅️ دارای پارکینگ سندی+ آسانسور ایتالیایی
ایتالیایی
⬅️ متریال عالی + سوپر لوکس و فوق مدرن

قیمت فوق العاده خوب
قیمت فقط و فقط 26 میلیارد

موارد مشابه در منطقه موجود میباشد .

⬅️ با ما در تماس باشید
کارشناس امور ملکی
زلفی هستم