تائید
فروش مسکونیآپارتمانمیرداماد،نفت،135 متر 4ساله

میرداماد،نفت،135 متر 4ساله

11 ساعت پیش در میرداماد

متراژ
135
ساخت
1400
قیمت کل
‏57,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏425,925,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
2
تاپ ترین و دنج ترین فرعی شمال میرداماد نفت

سازه جنوبی واحد غرق نور با ویو سرسبز و سر درختی

پلان کاملا مهندسی بدون ذره ای ایراد و نقص

سالن مستطیل بزرگ سراسر پرده خور

آشپزخانه پر کابینت دیزاین شده و کاربردی

اتاق خوابهای بزرگ سراسر کمد دیواری

متریال برند درجه 1

فروشنده واقعی بدون مشابه در منطقه

گروه مشاورین املاک مسکن گستر شعبه مرکزی

آخرتی