ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
نارمک /92متر/قاب میدان/فول امکانات /5ساله
نارمک /92متر/قاب میدان/فول امکانات /5ساله
1 هفته پیش در فدک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
92
ساخت
1400
قیمت کل
24,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
264,130,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
﷽
گروه مشاورین املاک سهراب با بیش از 20سال سابقه درخشان در خدمت شماست
⚜️⚜️⚜️
نارمک ارشی بر میدان
✅✅شیک و بسیار خوش نقشه✅✅
❇️92متر
❇️دو خواب
❇️غرق در نور ویو میدان سالن پرده خور
❇️5ساله
✅طبقه چهارم
تخلیه
کلید نزد املاک میباشد
✔️ دسترسی عالی به مترو و مرکز خرید
❇️امکانات:
❇️پارکینگ سندی
❇️بالکن
✅انباری(سندی)حدود 5متر
✅لابی
نقاشی شده
کلید نزد املاک میباشد
✔️بازدید= قرارداد
✔️تخفیف پای معامله
مسکن سهراب
مشاور شما:سید سالار مقیمی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت