تائید
فروش مسکونیآپارتماننبرد افراسیابی فروش 96 متری فول امکانات

نبرد افراسیابی فروش 96 متری فول امکانات

1 هفته پیش در پرستار

متراژ
96
ساخت
1390
قیمت کل
‏15,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏157,291,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
« با سلام »

✅ ساختمان شمالی/ نما گرانیت / خوش نقشه / نورگیر خوب / 5 طبقه دو واحدی / مشاعات تا سقف سنگ تمیز مرتب

✅ 96 متر / طبقه 4 / دو خواب / کمد دیواری / کف سرامیک / بالکن / پارکینگ اصلی / انباری / آسانسور / پکیج

آپارتمان 15 ساله

مبلغ فروش 15.100 + با احترام طبق عرف پارکینگ 700 جداگانه محاسبه میشود. مبلغ کل : 15.800

شعاع فر
املاک شهریاری