تائید
فروش مسکونیآپارتماننبردشمالی فروش 59 متری تک واحدی پارکینگدار فول

نبردشمالی فروش 59 متری تک واحدی پارکینگدار فول

10 ساعت پیش در نبی اکرم(ص)

متراژ
59
ساخت
1403
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏188,135,000 تومان
طبقه
2
« با سلام »

✅ ساختمان جنوبی دو نبش نورگیر سرتا سر پنجره / پذیرایی پرده خور

✅ 59 متر / طبقه دوم / نقشه مدرن

✅ یک خواب / حمام مستر / سرویس بهداشتی ایرانی - فرنگی

✅ پارکینگ اصلی بدون مزاحم

✅ آسانسور 6 نفره دو درب اتومات

✔️ 2 عدد کمد دیواری بزرگ ✔️ کابینت هایگلاس ✔️ گاز رو میزی و هود

✔️ کف سرامیک ✔️ پکیج ✔️ اسپیلت

مبلغ فروش 11/100
با احترام پارکینگ جداگانه حساب میشود به مبلغ 700 میلیون
مبلغ کل فروش 11.800

شعاع فر
املاک شهریاری