تائید
فروش مسکونیآپارتماننبش جماران کد فایل 469

نبش جماران کد فایل 469

1 هفته پیش در منظریه

متراژ
150
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,666,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
کد فایل 469

⚜️املاک دیمه⚜️

✅️طبقه اول

✅️ 150 متر

✅️دارای 2 اتاق خواب

⚜️مشاور املاک دیمه⚜️

مالکین محترم فایلهای خرید و فروش و رهن و اجاره را به صورت تلفنی یا حضوری به ما بسپارید

جهت بازدید و مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرد