تائید
فروش مسکونیخانه و ویلانصیرشهر40مترویلایی جلوقواره آینده دارفروش یامعاوضه

نصیرشهر40مترویلایی جلوقواره آینده دارفروش یامعاوضه

8 ساعت پیش در نصیرشهر

متراژ
40
ساخت
1387
متراژ زمین
40 متر مربع
قیمت کل
‏1,290,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏32,250,000 تومان
نصیرشهر رجایی میلاد 3
40 متر ویلایی حیاط دارا جلوقواره
آینده دار قابلیت تجمیع
الان 110 با 2ونیم مستاجر داره
فروش نقدی یا معاوضه با ملک یا آپارتمان 70 تا 80 متری
الباقی نقدی تقدیم میگردد