ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
نما رومی 260متری داخل شهرک منطقه جنگلی نور
نما رومی 260متری داخل شهرک منطقه جنگلی نور
3 روز پیش در نور
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
260
قیمت کل
8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
30,769,000 تومان
پکیج
کـد ملک 8
مشخصات ویلا
منطقه جنگلی
❇️ مساحت زمیـن : 260 متر
❇️ مساحت ویـلا : 130 متر
❇️ انشعابات گاز برق آب نصب
❇️ شهرک خصوصی با نگهبانی
❇️ دسترسی عالی امکانات رفاه
قیمت کل : 8 میلیارد
پرداخت اقساط تا 6 ماه
قابلیت معاوضـه با خـودرو
( قابل معاوضه با طلا و دلار بلافاصله در صرافی )
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت