تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهنمایشگاه تجاری 1000 متری / 20 متری همایونی

نمایشگاه تجاری 1000 متری / 20 متری همایونی

4 روز پیش در شهرک امام رضا (فرگاز)

متراژ
1000
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏280,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏280,000,000 تومان
درود و عرض ادب
نمایشگاهی به مساحت 880 متر با زیر بنای 1000 متر پایانکار و سند تک برگ به صورت تجاری
دارای 5 باب مغازه و یک نمایشگاه بزرگ و دفتر کار
اتاق نگهبانی و 4 سرویس بهداشتی جداگانه ، با کلیه امکانات آب ، برق ، گاز و 4 خط تلفن
مناسب برای هر گونه نمایندگی ، فروشگاه و نمایشگاه اعم از فرش ، مبلمان ، سرویس خواب و همه نوع مصنوعات چوبی و غیره …
فروش به صورت نقدی یا تهاتر با پکیج ساختمانی .
برای مشاوره و اطلاع از شرایط فروش با من در تماس باشید .
کارگزاری املاک ایوان
امیرحسین پرکشاطی