تائید
فروش مسکونیآپارتماننواب صفوی مسلم عاشورا 95 متراژ

نواب صفوی مسلم عاشورا 95 متراژ

1 سال پیش در شیراز

متراژ
95
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬890٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬894٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
سلام درود بر شما

ادرس املاک جهت بازدید
نواب صفوی 20متری فاضل املاک ونک روبه روی کــ5

پـیـش فـروش اقـسـاطـی مـوجـود است ⏭️