تائید
فروش مسکونیآپارتماننوبنیاد 3/تراس بزرگ رایگان/خوش نقشه

نوبنیاد 3/تراس بزرگ رایگان/خوش نقشه

1 روز پیش در کیش

متراژ
94
ساخت
1393
قیمت کل
‏27,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏292,553,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
✅94 متر تراس بزرگ
✅(45 متر تراس مجانی )
✅3 خواب
✅2 سرویس
✅پارکینگ
✅انباری ( کنار پارکینگ محاسبه سندی نمیشود)
✅نما و مشاعات بسیار تمیز

⭕جهت بازدید و کسب اطلاعات دقیق کافیست تماس حاصل فرمایید

⚠️کارشناس شما: امید میرزائی پور

⚠️فایل های مشابه در متراژها و لوکیشن های متنوع موجود میباشد.