تائید
فروش مسکونیآپارتماننوساز//به قیمت//117متری

نوساز//به قیمت//117متری

20 ساعت پیش در الهیه

متراژ
118
ساخت
1401
قیمت کل
‏10,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,288,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
⚜⚜⚜املاک سراسری رویال رحمانیه 5⚜⚜⚜
✅118متر / 2خواب
✅{فول امکانات}
✅*پارکینگ-انباری-آسانسور*
✅*روبه آفتاب*
✅*سال ساخت1401*
✅آشپز خانه و تراس بزرگ   
♦️قیمت :10.300
____طراحی ساخت و اجرا زیر نظر مهندسان و آرشیتکت های حرفه ای منطقه
____
اطلاعات بیشتر=تماس
مشاور. پناه