تائید
فروش مسکونیآپارتماننوساز / رو به نما / مرکز شهر / سند تک برگ

نوساز / رو به نما / مرکز شهر / سند تک برگ

3 هفته پیش در فاز 3 مهستان

متراژ
108
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,670,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,500,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ واحدی دنج ساخت عالی .. متریال درجه یک ⚜️

◀️ واحد آپارتمانی نوساز رو به نما
◀️ واحد خام میباشد
◀️ مرکز فاز 1
◀️ خوش نقشه و خوش چیدمان
◀️ آفتاب گیر
◀️ 108متراژ مفید
◀️ دو خوابه
◀️ طبقه دوم
◀️ دسترسی عالی به تمامی مراکز خدماتی و رفاهی
◀️ مبلغ 300 میلیون تومان بابت سند کسر میگردد
◀️ واحد به درخواست و نظر شما تجهیز میگردد

⭕ مناسب جهت سکونت و سرمایه گذاری ⭕
⭕ برای بازدید و اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید

✅ فایل های متناسب با بودجه و سلیقه شما موجود میباشد
✅ بابت خرید فروش رهن و اجاره ملک خود با ما در ارتباط باشید