تائید
فروش مسکونیآپارتماننگاران جمهوری

نگاران جمهوری

20 ساعت پیش در یزد

متراژ
120
ساخت
1400
قیمت کل
‏9,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,000,000 تومان
طبقه
5
درود و مهر
120 متر
دوخواب
تجهیز
آماده اثاث
تحویل 20 خرداد
عکس و فیلم ندارد
فقط بازدید
پایدار باشید