تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران 105 متر / دو خواب / سه جهت نور/ مدرن نوساز

نیاوران 105 متر / دو خواب / سه جهت نور/ مدرن نوساز

17 ساعت پیش در حکمت

متراژ
105
ساخت
1404
قیمت کل
‏49,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏472,380,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
سلام و عرض ادب و احترام

*** اربابیان هستم مشاور تخصصی منطقه یک ***

ـ

☑️نیاوران 105 متر دو خواب طبقه چهارم
☑️سه جهت نور مستقیم
☑️متریال برند
☑️ارتفاع سقف 3/40
☑️کف پذیرایی سنگ اسلب
☑️لابی با ارتفاع 5 متر
☑️پارکینگ سندی
☑️سند شخصی در دست اقدام
☑️برای اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس بگیرید...