تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران 130متر 3 خواب لوکیشین بی نظیر

نیاوران 130متر 3 خواب لوکیشین بی نظیر

1 روز پیش در حکمت

متراژ
130
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏47,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏365,384,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فرصت استثنایی فروش با قیمت پارسال
4 آپارتمان دیگر با مشخصات نزدیک به این آپارتمان موجود است لطفاً تماس بگیرید ☎️☎️☎️
_____________________________________________

موقعیت خاص در نیاوران
آپارتمان خوش نقشه و بسیار تمیز
در بهترین لوکیشن منطقه – محیطی آرام و دنج

مشاور شما: محمدمهدی روحی
⏰ پاسخگویی از 10 صبح تا 23

⚜️ املاک رویال ⚜️
⚜️روی تلاش ما حساب کنید ⚜️