تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران برج باغ 175 متر تک واحدی

نیاوران برج باغ 175 متر تک واحدی

12 ساعت پیش در امام‌زاده قاسم

متراژ
175
ساخت
1395
اتاق
4
قیمت کل
‏145,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏828,571,000 تومان
طبقه
5
نیاوران
برج باغ

175متر
4خواب

املاک تجریش