تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران جمشیدیه/ 270 متر 3 خواب/ فول مشاعات

نیاوران جمشیدیه/ 270 متر 3 خواب/ فول مشاعات

14 ساعت پیش در نیاوران

متراژ
270
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏170,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏629,629,000 تومان
طبقه
1
به دلیل با ارزش بودن وقت شما
تمامی اطلاعات دقیق میباشد✨

〽️ دارای بزرگ ترین فایلینگ منطقه 〽️

270 متر / 3 خواب مستر
سالن خوش نقشه و غرق نور
تراس سراسری بزرگ قابل چیدمان

مشاعات فوق العاده لاکچری

متریال تمام برند روز اروپا

استخر سونا جکوزی
سالن اجتماعات / سالن ورزش/ روف گاردن/ سالن سینما
کافی شاپ
و….
لابی مجلل با ارتفاع سقف 7 متر و لوکس
لابی من 3 شیفت ثابت
اتاق خواب های بزرگ قابل چیدمان

☎️ برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگرید
تا ساعت 12 شب

مشاور شما

قشلاقی