تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران،شمال کاخ/210متر / فول مشاعات

نیاوران،شمال کاخ/210متر / فول مشاعات

12 ساعت پیش در نیاوران

متراژ
210
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏85,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏404,761,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
11
❤️❤️❤️❤️❤️ با نام خدا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
............. املاک بزرگ خورشید اندرزگو .................
.
✅️ نیاوران شمال کاخ / بهترین فرعی
✅️ برج مسکونی /واحد به مساحت 210 متر
✅️ 3 خواب / 3 مستر
✅️ طبقه 2
✅️ 3 ساله
✅️ تمامی فضای خانه دارای نور مستقیم
✅️ 2 تراس کاربردی
✅️ نقشه بدون پرتی
✅️ ورودی لابی / لابی من 24 ساعته /سرایدار مقیم
✅️ 2 لاین اسانسور
✅️ مشاعات ابی فعال
✅️ روف گاردن تجهیز شده
✅️ 2 پارکینگ سندی
⭐️⭐️ قیمت استثنایی زیر قیمت منطقه ⭐️⭐️