تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران مرجان*190متر*2پارکینگ*بهترین فرعی

نیاوران مرجان*190متر*2پارکینگ*بهترین فرعی

2 روز پیش در نیاوران

متراژ
190
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏85,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏447,368,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
For sale | فروش آپارتمان
Niavaran , Tehran | تهران ٫نیاوران

➖➖➖➖➖➖➖
✅طراحی ساختمان از آرشیتکت به نام
✅دید و ویو شمال و جنوب
✅نور مستقیم
✅پلان استثنایی قابل هر نوع چیدمان
✅3خواب بزرگ/مستر
✅تراس قابل چیدمان
➖➖➖➖➖➖

تخلیه اماده بازدید
مالک 100 درصد فروشنده

مشاور شما سوران