تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران یاسر/270متر/نئوکلاسیک/سندشخصی

نیاوران یاسر/270متر/نئوکلاسیک/سندشخصی

3 روز پیش در نیاوران

متراژ
270
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏115,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏425,925,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
محدوده نیاوران ، خیابان یاسر ، گذر عریض

270متر (جنوبی) / سال ساخت 1397
3خواب 3خواب رویال مستر
▪️7طبقه / طبقه 5/ جمعا 12واحد
▪️ *ویو شمال و جنوب بدون مشرف

▪️فول مشاعات شامل⤵️
مشاعات آبی کامل و فعال + Gym…
سالن اجتماعات و روف گاردن…
لابی + سرایدار مقیم
*3پارکینگ باکس* ️
▪️آسانسور 13 نفره تا روف 2 لاین
سند شخص تک برگ بدون ریشه
پروزه شخصی ساز
به همراه 20 آیتم رفاهی

⚜یراق آلات BLUM اتریش
⚜سنگ کف اسلب درجه یک 2*2
⚜درب ها و کمد ها تماما چوب بلوط
⚜آشپزخانه نیمه فرنیش ایتالیایی
⚜کف خواب ها پارکت درجه 1 بلژیکی

*مشاور تخصصی منطقه 1 مهندس شکیبا
املاک بزرگ نیاوران