ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
نیاوران140متری3خواب/تاپ لوکیشن/*مشاعات هتلینگ*
نیاوران140متری3خواب/تاپ لوکیشن/*مشاعات هتلینگ*
1 هفته پیش در امامزاده قاسم
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
78,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
557,142,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
10
▪️با افتخار همراه شما هستم از اولین تماس تا آخرین امضا ...▪️
⚜️ تاپ لوکیشن نیاوران ⚜️
⭕ سازه ای مدرن و برند ( هتل 5 ستاره ) ⭕
▪️140 متری 3 خواب ( 1 کینگ مستر )
▪️کلید نخورده
▪️فول فرنیش BOSCH آلمان
▪️طبقات بالا ( ویو بینظیر شهر و کوه های شمیران )
▪️تراس قابل چیدمان با چشم اندازی زیبا
▪️متریال تماماً وارداتی ( اروپایی و برند )
***** فول مشاعات هتلینگ *****
( استخر ، سونا ، جکوزی ، سالن GYM ، روف گاردن ، سالن اجتماعات ، سینما ، لابی مجلل و لوکس بهمراه لابی من 24 ساعته و ... )
✅ سند تک برگ بدون هیچگونه ریشه بنیادی و اوقاف ✅
فایل های دیگر متناسب با بودجه ، متراژ و سلیقه شما موجود میباشد
(آپارتمان های لوکس و مجلل ، پنت هاوس ، ویلایی ، کلنگی ، مستغلات و ...)
▪️▪️مشاور امور ملکی و مستغلات شما در منطقه شمیرانات▪️▪️
کوروش نوروزی / Kourosh Norouzi
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت