ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
هاشمی/380متر ویلایی تریبلکس+استخردار در فاز3
هاشمی/380متر ویلایی تریبلکس+استخردار در فاز3
1 روز پیش در فاز 3
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
380
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
190
قیمت کل
39,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
205,263,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️ دپارتمان سینا گروه⚜️
⚜️ مرکز تخصصی فروش ویلایی و زمین ⚜️
⚜️مهد ویلایی های اندیشه دپارتمان سینا گروه⚜️
« هاشمی هستم، همـراه شمـا در شهــر اندیـشـهـ »
190متر زمین با موقعیت دوبر شمالی
380متر بنا تریبلکس
دارای استخر و جکوزی
دارای اسانسور هیدرولیکی
دارای2 جای پارک
دارای3 خواب مستر
⚜️⚜️با هزینه یک اپارتمان صاحب ویلا شوید⚜️⚜️
✨در مجموعه بزرگ سینا گروه همراه شما هستیم ✨
✔️ویلایی دو طبقه مجزا + آسانسور
✔️ویلایی های تریبلکس و دوبلکس + استخر
✔️زمین با انواع کاربری و در تمامی متراژ ها
مشاور شـما در رنـج تخصصـی ویلایـی و زمیـن : هاشمی
⚜️با مدیریت: مهندس ثنایی⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت