تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفههروی 52متر تجاری ( مگه داریم این شرایط رو)

هروی 52متر تجاری ( مگه داریم این شرایط رو)

1 روز پیش در هروی

متراژ
52
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏63,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,211,538,000 تومان
//// هروی /////

60 متر تجاری دو دهنه
کرکره برقی
شیشه میرال
سرویس بهداشتی
اب برق گاز

(( شرایط باورنکردنی این تجاری ))

با خرید این واحدتجاری شما یک اپارتمان 90متری نوساز کلید نخورده با امکانات کامل را هم 2سال بعد تحویل میگیرید.

املاک محترم،، تماس نگیرند، همکاری نمیشود.

خودم وکیل مالک هستم،
در مورد شرایط و اطلاعات این واحد، تماس بگیرید.

مشاور شما فرهادی