تائید
فروش مسکونیآپارتمانهروی 89 متر فرعی دنج 2پاسیو 12 متری مسقف و کاربردی

هروی 89 متر فرعی دنج 2پاسیو 12 متری مسقف و کاربردی

12 ساعت پیش در هروی

متراژ
89
ساخت
1385
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏235,955,000 تومان
طبقه
1
‎توضیحات

‎✔️✔️✔️ مّسّکّنّ بّزّرّگّ مّجّلّلّ ✔️✔️✔️

‎❇️ دو خواب سالن بزرگ و قابل چیدمان و خواب مستر
‎❇️فرعی دنج و اعیان نشین در بهترین نقطه هروی

‎❇️ملک شخصی ساز و بازسازی شده
‎❇️مشاعات نوسازی شده و نما سنگ

‎❇️ورودی از لابی
‎❇️سرایدار مقیم

‎طـ هـماّســبی ☎️