تائید
فروش مسکونیآپارتمانهروی/ بهترین لوکیشن/125متر 3خواب

هروی/ بهترین لوکیشن/125متر 3خواب

7 ساعت پیش در هروی

متراژ
125
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
‏36,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏294,400,000 تومان
طبقه
5
◼️◼️◼️◼️امــلاڪ بــزرگـ ـ مــاکان◼️◼️◼️◼️
◼️◼️بـزرگترین و حـرفـه ای ترین در منطقـہ◼️◼️

✔واحد در بهترین لوکیشن هروی
✔خوش نقشه بدون پرتی

✔سالن پرده خور

✔ورودی از لابی مبله
✔مشاعات صفر تا صد بازسازی شده

✔سند تک برگ اماده انتقال

برای اطلاعات بیشتر در خدمت شما عزیران هستم

☎️کامیار