تائید
فروش مسکونیآپارتمانهسا2 /2خوابه/قواره بزرگ

هسا2 /2خوابه/قواره بزرگ

3 ساعت پیش در فاز 6

متراژ
79
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏23,670,000 تومان
طبقه
2
‼️این فایل مخصوص کسانیه که واقعا دنبال واحد قیمت مناسب هستن .
▪️بر خلاف واحدهای 75 متری هسا این واحد 79 متریه
▪️طبقه وسطه و کل بلوک 3 طبقه است
▪️واحد خام بوده و وام کامل تسویه است و بدهی نداره .
▪️نورگیر عالی و فضای مناسب چیدمان متنوع

‼️ همکار بزرگوار منت بزار زنگ نزن

مشاور شما حسنی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

نهضت مسکن ملی امتیازآپارتمان پرند رباط کریم تهاتر