تائید
فروش مسکونیآپارتمانهشت بهشت تک واحدی 120 متری 3 طرف نور

هشت بهشت تک واحدی 120 متری 3 طرف نور

4 روز پیش در شهرک هشت بهشت

متراژ
120
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏6,590,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,916,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
3
هشت بهشت تک واحدی 120 متری 3 خواب 3 طرف نور.
40 متر تراس.
تحویل 1 ماه دیگر.
کابینت هایگلاس.