تائید
فروش مسکونیآپارتمانهشتاد متری بی نظیر ولیعصر شمال (مهردوست )

هشتاد متری بی نظیر ولیعصر شمال (مهردوست )

4 روز پیش در خلیج فارس

متراژ
80
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️بنام خدای یکتا⚜️
⏪️⏪️⏪️املاک بزرگ فرهنگ⏩️⏩️
♦️مشخصات ♦️
⚜️80متری ⚜️2خواب.
⚜️واحد خوش نقشه. ⚜️20واحدی ⚜️سالن پرد خور ⚜️واحد بدوپرتی.
⚜️روب کوچه. ⚜️سند تک برگ
⚜️کابینت MDF
⚜️پیکج
⚜️بالکن
⚜️مشاعات فوقالعاده
⚜️سازند برند منطقه بی نظیر در ساخت ساز
⚜️بهترین سنگ و متریال مورد استفاد شد

⭕️مشاورین ما آماده همکاری با مالکین محترم برای خرید فروش رهن اجاره و مشارکت در ساخت

⭕️دارای مجوز رسمی از اتحادیه
⭕️با بیش از 20 سال سابقه کار درمنطقه
⭕️ثبت معاملات در سامانه کاتب
⭕️مشاوره رایگان امور ملکی
از صفر تا صد معامله را در کنار شما هستیم

⭕️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⭕️ مشاور شما در منطقه :مهردوست
آدرس املاک خلیج فاس شهرک سینا نبش کوچه 5 گنجه ای املاک فرهنگ