تائید
فروش مسکونیآپارتمانهلال احمر 74 متر / فول / عروسک / زیر قیمت

هلال احمر 74 متر / فول / عروسک / زیر قیمت

3 روز پیش در انبار نفت

متراژ
74
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,135,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
واحد بسیار زیبا غرق نور سالن پرده خور

74 متر دو خواب

پنج طبقه دو واحدی

طبقه چهارم گل طبقات

سه سال ساخت

پارکینگ غیر مزاحم اسانسور بالکن

پارکینگ جدا محاسبه میشود

کارشناس امور ملکی : خانم یکتا ‍♀️