تائید
فروش مسکونیآپارتمانهمکف 60متری تک خوابه راه جدا/حمیدیان

همکف 60متری تک خوابه راه جدا/حمیدیان

2 هفته پیش در پاره بیجار

متراژ
60
ساخت
1402
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,570,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,166,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
3
بسم الله الرحمن الرحیم
فروش یک واحد آپارتمان 3طبقه 3واحده مورد فروش طبقه همکف راه جدا کاملا مستقل کرسی بلند، شیک و نوساز
❌️❌️❌️فروش ویژه و فوری ❌️ ❌️ ❌️
مشخصات ملک ⬇️
✔️متراژ ملک:60متر
✔️تک خوابه بزرگ
✔️کمد و کابینت mdf، گاز رومیزی، هود لمسی، سینک دولگنه، شیرآلات اهرمی، پنجرها دوجداره،
✔️دارای حیات خلوط با نورگیر عالی
✔️پکیج و پره نصب شده
✔️سرویس بهداشتی و حمام مجزا
✔️کف کل ساختمان سرامیک
✔️سقف کناف با نورپردازی کامل
✔️ورودی مجزا
✔️قابلیت رهن تا 150 میلیون
✔️استقامت دو، خ،ایران
✔️امتیازات ملک:برق و گاز جدا و آب چاه
✔️مدارک ملک:نسق معتبر به همراه ثبت در سامانه اسکان و املاک کشور و دریافت کد رهگیری
✔️دوستان عزیز لطفا خرید و فروش ملکتون رو به ما بسپارید
✔️دوستان عزیز فقط تماس پاسخگو هستم