ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
همکف 75 متری/عبور مجزا نیم خام/دوشان
همکف 75 متری/عبور مجزا نیم خام/دوشان
1 هفته پیش در سنندج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1,640,000,000 تومان
قیمت هر متر
21,866,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اگه یه مورد درجه 1 در بهترین نقطه با بهترین موقعیت و بهترین قیمت میخوایی این همون مورد هستش
داستان این همکف عبور مجزا را بریم باهم دنبال کنیم ببینم داستانش چی میشه
عنوان همکف عبور مجزا نیم خام:
75 متر مفید جنوبی
24 متر هال و پذیرایی
اشپزخانه 10 متری
اتاق خواب 15 متری
نورگیر دار خوش نور
انباری بزرگ
کوچه اسفالت
این مورد مخصوص خانواده هایی هستش که عبور مجزا پسند و خوش نوری و خوش موقعیتی خیلی براشون مهم هستش
این همکف عبور مجزا مخصوص چه خانواده هایی هستش:
خوراک خانواده هایی هستش که یه خونه مستقل در جای عالی و شرایط عالی در موقعیت بسیار عالی میخوان
مخصوص خانواری هستش که عبور مجزا براشون مهم هستش
این فایل خاص رو از دست نده چون نمونه این تو این لوکیشن و موقعیت عالی نیست واقعا درجه 1 هستش
چرا این فایل اکازیون:
چون ترکیب:
عبور مجزا+75 متر مفید جنوبی+80 درصد تکمیل+اول دوشان+نزدیک به امکانات رفاهی
سیاکوبان فقط یه مشاور ساده نیست متخصص اینده نگری شما هستش
املاک امیران
نگران اینده شما هستش
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.