تائید
فروش مسکونیآپارتمانهمکف 92 متری دو خوابه شرکتی

همکف 92 متری دو خوابه شرکتی

1 هفته پیش در بهارستان

متراژ
92
ساخت
1404
قیمت کل
‏4,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,521,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام وقت بخیر
به نام خداوند یکتا
یک واحد آپارتمان طبقه همکف
یازده واحد همکف 90 متری دو خوابه شیک بزرگ
خونه به صورت شرکتی
داری آسانسور و پارکینگ و انباری
این خونه یه حیاط اختصاصی کوچک هم دارد
این واحد جنوبی
فاز دو تمام امکانات رفاهی و تفریحی ورزشی
و غیر
برای بازدید از 9 صبح تا 7 عصر
لطفاً تماس بگیرید املاک پیمان
مشاوره در زمینه خرید و فروش رهن اجاره
شریفی