ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
همکف نوساز مبله/تهاتر با خودرو دارم /سندار*
همکف نوساز مبله/تهاتر با خودرو دارم /سندار*
1 هفته پیش در امامزاده عبدالله
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
190
قیمت کل
2,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
12,894,000 تومان
آبگرم کن
کد 3
ویلا نوساز مبله اقساطی بدون بهره
190 متر زمین. 85متر بنا.
2خواب . مبله
بافت مسکونی .شخصی ساز و ستون دار
آب.برق.گاز و تلفن اختصاصی
کاملا مشجر.نورپردازی.ویوی کاملا باز
خیابان 8متری.شهرک خصوصی.نگهبانی
حفاظ.توری..آبگرمکن نصب
نگهبانی در شهرک
خانم دلارام
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت