تائید
فروش مسکونیآپارتمانهنرستان/135متری/2خواب مستر/نوساز

هنرستان/135متری/2خواب مستر/نوساز

1 روز پیش در محله هنرستان

متراژ
135
ساخت
1405
قیمت کل
‏24,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏184,814,000 تومان
طبقه
5
درود و احترام

✅135 متری
✅2خواب
✅پذیرایی بسیار بزرگ و دلباز
✅2خواب مستر
✅تراس بزرگ قابل چیدمان
✅مدرن

✔️مشاور ملکی شما : امیرحسین توکلی

⚜️جهت بازدید و هماهنگی تماس بگیرید.

⛔همکاری نداریم