تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفههنرستان فروش تجاری 40 متری با ملکیت

هنرستان فروش تجاری 40 متری با ملکیت

11 ساعت پیش در همدان

متراژ
40
ساخت
1395
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏19,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏475,000,000 تومان
بازسازی شده
برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید
املاک هستم