تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 101 متری کلید نخورده /فول امکانات

واحد 101 متری کلید نخورده /فول امکانات

2 هفته پیش در معلم

متراژ
101
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,595,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
مشاور املاک ماهان

همراه شما در مسیر رسیدن به رویاهایتان

کد ملک:j 2784
فروش واحد 101 و 111 متری
طبقه 4 و 5
کلید نخورده
قابلیت رهن بین 1,200 الی 1,500
خوش نقشه و دلباز

برای بازدید کافیست تماس بگیرید
ساعات کاری دفتر ما همه روزه به جز ایام تعطیل
صبح از ساعت 8:45 الی 13
عصر از ساعت 16:30 الی 20:30