تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 102 متری 6 واحدی سادات شهر

واحد 102 متری 6 واحدی سادات شهر

1 روز پیش در کتالم و سادات شهر

متراژ
102
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,725,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
« به یادش و به یاری اش »

♦️ بهترین فایل های فروش و اجاره را از ما بخواهید ♦️

کد فایل : 6632

✅ واحد 102 متری در طبقه دوم از سوم مجموعا 6 واحد در کوچه 200 متری بن بست با امنیت بالا

✅ دارای سند ششدانگ تک برگ

✅ نما سنگ،ساختمان شمالی جنوبی،واحد شرقی،کف سرامیک،سرمایش اسپلیت،گرمایش شوفاژ

✅ دسترسی نزدیک به بازار

®️✳️ مشاور شما : عماد دانش ✳️®️

⏪️ پیمانکاری و ساخت ویلا و آپارتمان
⏪️ خرید و فروش زمین،ویلا و آپارتمان
⏪️ پیش فروش واحد در شهرستان رامسر
⏪️ رهن و اجاره مسکونی و تجاری
⏪️ قبول وکالت تمامی پرونده های حقوقی املاک

#خرید و فروش #رهن واجاره #پیش فروش#پیمانکاری #اخذ جواز #اخذ سند #تراکم #ویلاسازی #معاوضه #تهاتر #زمین ساحلی #زمین ویلایی #زمین شهرکی #زمین کوهپایه #زمین قابل قطعه بندی #ویلا شهرکی #ویلا جنگلی