تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 103 متری / بسیار شیک/ بنی هاشمی

واحد 103 متری / بسیار شیک/ بنی هاشمی

2 هفته پیش در پارس سرام

متراژ
103
ساخت
1400
قیمت کل
‏5,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,990,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
واحد 103 متری
دو خواب
سال ساخت 1400
تک واحدی
با پارکینگ
کابینت و کمد دیواری mdf
در کوچه بنی هاشمی

قیمت متری 57 میلیون
قیمت کل : 5/870/000/000 نقد
مالک هستم
فروش به علت خرید ملک دیگر
جهت هماهنگی بازدید شماره خودتون رو ارسال کنید هماهنگ میکنم (بازدید فقط جمعه می باشد)