تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 103m در فاز1 گوهردشت/ 2 پارکینگ سندی

واحد 103m در فاز1 گوهردشت/ 2 پارکینگ سندی

2 هفته پیش در گوهردشت

متراژ
103
ساخت
1390
قیمت کل
‏11,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,708,000 تومان
طبقه
1
سرامیک
✔ واحد 103 متری در فاز1 گوهردشت ✔

▪︎واقع در یکی از خیابان های لوکس گوهردشت با دسترسی فوق العاده به مراکز خرید

▪︎مناسب سخت پسندان

▪︎12 سال ساخت

▪︎موقعیت ملک: شمالی

▪︎چشم انداز بی نظیر

▪︎ارتفاع سقف بلند 5 متری

▪︎کف سرامیک

▪︎کابینت هایگلاس

▪︎پلان مهندسی با فضای کاملا کاربردی و بدون پرتی

▪︎اتاق خواب بزرگ

▪︎2 پارکینگ سندی

❗️قابلیت رهن در صورت کسری بودجه شما تا 1میلیارد و 500م
✔️ سند تک برگ آماده انتقال

▪︎برای توضیحات بیشتر تماس بفرمایید
________________________________________

مشاور شما 》》》 محمد صحرا