تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 105متری /شاپوری /واحد فول

واحد 105متری /شاپوری /واحد فول

1 هفته پیش در خرم آباد

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
‏6,940,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,095,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
_______________املاک پارادایس___________
--------آدرس املاک:روبه روی دریاچه، شاپوری یکم ---------

✅️آپارتمان شاپوری
✅️متراژ 105
✅️روبه نما و نورگیر
✅طبقه سوم
✅️تعداد طبقات:5
خرید و فروش،پیش فروش و رهن و اجاره
با شماره تلفن ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.
              --------------------------------
مشاور فروش:مهندس  شیرمحمدی