تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 107متر نوساز ( لوکس) لابی نما رومی

واحد 107متر نوساز ( لوکس) لابی نما رومی

1 روز پیش در شاهین‌ویلا

متراژ
107
ساخت
1403
قیمت کل
‏7,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,364,000 تومان
طبقه
4
به نام خدا

آپارتمان 107 متر « نما رومی »
کابینت MDF مدرن طبقه بندی شده
کمددیواری هر 2خواب MDF

طاهری