تائید
فروش مسکونیآپارتمان*واحد 110 متری زیبا در پاسداران*

*واحد 110 متری زیبا در پاسداران*

1 روز پیش در پاسداران

متراژ
110
ساخت
1405
انباری
ندارد
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,909,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️کارشناسان ملکی فرسا⚜️
_________________________________________
⚠️سرعت و دقت در ارائه ملک های ارزنده بندرانزلی کار ماست⚠️

❌قیمت ملک در تاریخ 1405/02/21 بروز رسانی شده❌

✅تعداد طبقات:6
✅تعداد کل واحد:18
✅طبقه مورد نظر:1
✅تعداد خواب:2

✅نوع پارکینگ: سندی بدون مزاحم
✅بالکن: دارد
✅انباری:ندارد

✅تعداد کمد دیواری:1
✅جنس کمد و کابینت:ام دی اف

✅سیستم گرمایش: پکیج
✅سیستم سرمایش:_

✅تحویل:برج 3
✅سند:برج 6
__________________________________________
✍️ امتیازات از 5 با توجه به موارد مشابه
✔️نورگیری:5
✔️دید و منظر:4
✔️گرید لوکیشنش:5
✔️متریال:5
✔️کیفیت طراحی نقشه:5
✔️دسترسی به مراکز خرید:4
✔️دسترسی به خیابان اصلی:5
✔️فاصله تا دریا:4
✔️ارزش سرمایه گذاری برای سرمایه گذار:5
✔️ارزش خرید برای مصرف کننده :5
__________________________________________

⭐قابلیت معاوضه یا تهاتر: با ماشین و زمین(فقط بر اول پیل علی باغ)
⭐قابلیت رهن 1/600 میلیارد تومان⭐

■■کارشناس املاک:خانم ابراهیمی

♦️جهت بازدید فایل هایی داریم که انحصارین و تو دیوار نیست، با من در تماس باش♦️