تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 110متری بدون مشابه/مشاعات آبی/1خواب مستر/ناجا

واحد 110متری بدون مشابه/مشاعات آبی/1خواب مستر/ناجا

1 هفته پیش در شهرک امیرالمؤمنین

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,454,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚜️مشاورین ویستاملک⚜️
«خداوند همیشه نزدیک تر از آن است که ناامیدی بتواند تو را از او جدا کند.»

✅ویژگی های ملک:
✔️موقعیت ملک منطقه با فرهنگ آپارتمان نشینی

⚜️مشاور تخصصی حوزه املاک:مهندس قانع⚜️

☎️تماس جهت بازدید،فایل های بیشتر و مشاوره رایگان از ساعت 09:00صبح الی 14:00 و از ساعت 17:00 الی 22:00 بغییر از روزهای تعطیل با افتخار امکان پذیر است.

⚜️با ویستاملک، فقط معامله نمی کنی… آینده تو می سازی⚜️