تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 111 متری شرق سپاه (یاسین) وام دار

واحد 111 متری شرق سپاه (یاسین) وام دار

10 ساعت پیش در بجنورد

متراژ
111
ساخت
1398
قیمت کل
‏4,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,441,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
گروه مشاورین املاک کای را

ـ
با سلام
فروش واحد لوکس و خوش قیمت و نوساز و تک واحدی

مشخصات ملک :
✅ شرق سپاه _ خیابان یاسین
✅ 111 متر
✅2 خواب
✅️ 4 طبقه 4 واحد
✅ مبلغ یک ملیارد تومان وام که از مبلغ درج شده در اگهی کسر شده است
✅ اسانسور
✅ پارکینگ
✅ انباری
✅نورگیری فوق العاده
✅نقشه بدون پرت و مهندسی ساز

☑️برای اخذ اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
ـ

آژانس املاک  ( کای را ) با نزدیک به یک دهه فعالیت ملکی
مشاورین ملکی مجرب و متعهد
اماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز میباشد

☑️انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت ملک ویلایی یا زمین شما با سازندگانی با تجربه و با سرمایه بالا
☑️انعقاد قرارداد فروش اختصاصی با سازندگان محترم
☑️انعقاد قرارداد با سرمایه گذاران در حوزه ملکی
☑️دارای تیم وکالت پایه یک برای نظارت بر قولنامه های انجام شده

چون شما ، لایق بهترین ها هستید

کارشناس و مشاور امور ملکی: محمدی