تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 112 متری شهرک خرازی بلوک های c

واحد 112 متری شهرک خرازی بلوک های c

2 هفته پیش در شهرک خرازی

متراژ
112
ساخت
1402
قیمت کل
‏12,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,892,000 تومان
طبقه
23
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️واحد 112 متری
✅️دسترسی علی به مراکز خرید و تفریحی
املاک مهر با کادری مجرب و فالینگ قوی در خدمت شما
کارشناس شما : ارشا