تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 112 متری فرانسوی پر نور و خوش نقشه

واحد 112 متری فرانسوی پر نور و خوش نقشه

10 ساعت پیش در شهرک خرازی

متراژ
112
ساخت
1402
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏133,928,000 تومان
طبقه
7
°•﷽•°

⚜️ املاک بزرگ آرون : شعبه خرازی ⚜️

فروش محدود با شرایط ویژه

⭕️ زیر قیمت منطقه ⭕️

❗️❗️فرصت محدود ❗️❗️

112 متر
2 خواب
سالن پرده خور
تراس قابل چیدمان
نورگیر عالی و بدون مشرف
ویو آزاد
خوش نقشه
بازدید آزاد

دسترسی ملک :

✅ دسترسی راحت به اتوبان های حکیم/همت/تهران-کرج مترو و پمپ بنزین
✅ 5 دقیقه فاصله تا ایران مال،دریاچه چیتکر،باغ گیاه شناسی و ...

✅ لابی مجلل
✅ لابی من 24 ساعته
✅ سالن ورزش
✅ سالن اجتماعات
✅ تراس قابل چیدمان و باربیکیو
✅ پارکینگ وانباری و ...

⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️

جهت فایلهای مشابه تماس حاصل فرمایید

✔️ مشاور شما جهت امور خرید و فروش ، رهن و اجاره و فروش امتیازهای تعاونی معتبر منطقه 22

مهرآور