تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 113 متری فول کاشف

واحد 113 متری فول کاشف

1 هفته پیش در قیام

متراژ
113
ساخت
1401
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏119,469,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
⚜️ مشاورین املاک قصر طلایی ⚜️
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
✨ خلق شادی و رضایت در دل تک تک اعضای یک خانواده بعد از یک معامله ملکی خوب نشان دهنده هنر یک مشاور املاک خوب است.✨

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

✨ سلام و ارادت ✨

❗️ با احترام به همکارای عزیز... املاک تماس نگیرند ❗️
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

⚜️ کد فایل: 24972

⚜️ حال و پذیرایی دلگشا
⚜️نورگیری عالی تمام فضاها
⚜️دسترسی عالی به مراکز رفاهی
⚜️پارکینگ قید در سند بدون مزاحم
⚜️منطقه بسیار دنج و دلنشین

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

√ از شنبه تا پنج شنبه آماده خدمت به شما مشتریان عزیز می باشیم.
√ ساعات کاری: از (9 صبح تا 13 ... 16 تا 21)

☎️در صورت عدم پاسخگویی به تماس شما لطفا کد فایل را به همین شماره تماس پیامک بفرمایید✔️