تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 115 متری فاز صفر / شخصی ساز

واحد 115 متری فاز صفر / شخصی ساز

1 روز پیش در فاز صفر

متراژ
115
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,270,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,217,000 تومان
درود
فروش واحد 115 متری در فاز صفر پرند
نمای ساختمان سنگ درجه یک عباس آباد
محله ای دنج و آرام مناسب افرادی که به دنبال آرامش هستن
سالن بزرگ و مربعی و قابل چیدمان
اشپزخانه جادار و قابل دیزاین به سلیقه خودتون
دارای دو خواب بزرگ با جای کمد دیواری
دارای پارکینگ، آسانسور، انباری سندی
داری بالکن متناسب قابل دیزاین
عکس ها به عنوان نمونه میباشد

ساختمان کم واحد میباشد
به مرکز خرید شاهد ، فروشگاه ، تاکسی و مترو ، مدارس و دانشگاه دسترسی عالی دارد .
مناسب برای سرمایه گذاری صد در صد میباشد.
مبلغ سند از قیمت کل کسر گردیده.

برای مشاوره و بازدید سریعا با بنده تماس بگیرید.
مشاور شما خانم خاتمی .